Dzisiaj jest: 07-12-2021, godzina wejścia: 22:29

Firma została założona w 2004r. Jesteśmy dobrze prosperującą i wciąż rozwijającą się firmą. Od początku istnienia zajmujemy się małą poligrafią. Stale poszerzamy jednak naszą ofertę, zgodnie z sugestiami klientów- jak było w przypadku skanowania i wydruków wielkoformatowych. Aktualnie dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, jakim jest skaner CHAMELEON G600 oraz ploter CANON IMAGE PROGRAF W 8400


Posiadamy szeroki wachlarz usług. W naszej ofercie znajdą Państwo ksero od formatu A5 do A0, wydruki cyfrowe, wydruki laserowe, wiele systemów opraw dokumentów, możliwość archiwizacji dokumentów, możliwość skorzystania z Internetu, zamówienia pieczątek, odbitek fotograficznych .Na terenie zakładu znajduje się stoisko z artykułami biurowymi i papierniczymi.


Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą solidną, dla nas zadowolenie klienta jest źródłem satysfakcji. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i odwiedzania nas nie tylko wirtualnie.